AcroYoga Dance Music Video

Scenář

Se zazněním prvních tónů hudby vidíme akrobatický pár, který se pomalu jeden k druhému přibližuje. Nejprve vidíme jednom jejich obličeje, potom celá těla. Když se uprostřed místnosti setkají, letmo se na sebe podívají a dotknou se rukama. Ona kolem něj chce projít, on jí však chytí za ruku a přitáhne ji dynamicky k sobě. On jí políbí na čelo, ona se mu ale do obličeje nepodívá. Místo toho se postaví před něj zády, pak jejich pohyb přejde do plynulé takzvané vlajky, kdy on ji drží za nohy a ona se nakloní do strany. Z této vlajky přecházejí do taneční, akrobatické choreografie a přibližně minutu spolu tančí v romantickém stylu. Najednou, když je ona v pozici stojky, jí sklouzne tílko dolů a je vidět modřina na zádech. Ona si to uvědomí a snaží se utéct, přičemž si hekticky stáhne triko dolů. On jí ale chytí a vtáhne zpět do aktobatické choreografie. Tady už se hudba mění, začíná v tom být něco skličujícího. Vídíme více jejích modřin. Ona se snaží se dostat od něj pryč, ale on jí nepustí, stále v choreografii pokračují a jejich pohyby jsou čím dál hrubší. Náhle hudba přestane a ona znovu zkusí od něj utéct. Nejde to.  Zkouší to dál a dál, vídíme důkazy jejich násilného vztahu po celém jejím těle. Ona se podívá na jednu ze svých ran a uvěmí si, že je to takhle špatně. Její strach se přemění na vztek. Začíná se bránit. Vymkne se mu z rukou a utíká pryč, směrem ke schodům, on jí následuje. Nad schodami ji chytí a chce ji mít znouvu pod kontrolou. Ale ona najednou v sobě objeví sílu, která ji samotnou překvapí. Strčí do něj a on padá ze schodů. Poslední záběr je na její obličej, vidíme její vyděšený pohled, který říká, že tak daleko to nechtěla nechat dojít. 

Celková očekávaná délka 3-4 min. 

Herci / akrobatický pár

https://www.acromaniacz.com/

 

Marek Petráček působí na poli párové akrobacie od počátku vzniku akrojógové komunity v České republice. Absolvoval dva teacher’s trainingy akrojógy v Kalifornii a Montrealu a řadu dalších festivalů a workshopů v zahraničí. Jeho prioritou při učení akrojógy je správná technika a budování progresí, které později vedou k náročnějším prvkům.

 -napsala Anežka
 

Anežka Rabas zaznamenala raketový vstup na českou akro scénu díky skvělým genetickým dispozicím a talentu. Zároveň ale na spoustě věcí musela tvrdě pracovat a dokáže tak výborně poradit trápícím se studentům. Umí povzbudit letce a pomoct jim překonat strach. Nakazí vás svým nadšením, je vždy veselá a technicky na vysoké úrovni díky absolvování 2,5 měsíčního Pitch Catch Circusu v Americe.

-napsal Marek

Video akrobatů ze zkoušky

Video ukázka ze zkoušky v lednu 2018. Takto přibližně by měla vypadat choreografie, samozřejmě se ale musí ještě doladit. Zatím je to jen půlka celého finálního videa, v podstatě je to jenom ta romantická část, na kterou má ještě následovat ta "násilná". 

Na konci týdne uděláme nové video během další zkoušky, které bude obsahovat celou sestavu od začátku až do konce videa. 

Hotové novější video potom sem nahraju taky. 

Hudba k videu

Toto je hudba k videu, kterou složil německý pianista Daniel Schunn.  Pro naše video udělal kratší verzi. Zároveň je toto pouze hudba k té romantické části. Hudbu k té druhé, hrubší, části, složí až podle sestříhaného videa.

Tam už to pak není tanec, ale jen hraná scéna, takže to k tomu složí až uvidí, jakou náladou to na diváka působí. 

Vizuální reference 

Peaceful Warrior Flow

Tohle video se nejvíce podobá ideální představě o vzhledu našeho videa. Samozřejmě by to nemělo být příliš internetické, ale sloužit pouze pro inspiraci. Je tam přijemný plynulý pohyb kamery a zároveň krásná hra s barvami.

Klara Vytisková - Fovever

Video se na první pohled možná nezdá příliš originální, ale mě tam připadá úžasný pohub kamery směrem za malou tanečnicí, zdánlivý one take. Zároveň je to úžasný prostor.

The Plot In You - Feel Nothing

Hudbení video, kde většina záběrů je nerelvantních, ale je tam pár s acroyoga párem a stojí to za shlédnutí.

Urban Flow Video

Trochu jiný koncept, ale také inspirativní záběry z acroyogy.

Another Acro Yoga Flow Video

I tady by se dala pro náš projekt najít inspirace.

Mesmerizng AcroYoga Dance

1:17 je krásný záběr!

Write a catchy title...

Add some more info about this item...

Please reload

Call

00420 774 566 316 
 

© 2014-2018 by Tereza Hirsch